Strona główna Osłony balkonowe Z przyjemnością na balkonie
Zmiana tapety na balkonie

Czas przygotować balkon na najpiękniejszą porę roku!

Ankieta portalu immowelt.de pokazała, że 83,1 procent Niemców wykorzystuje balkon jako dodatkowy pokój letni. Równocześnie niewiele osób lubi wystawiać się na widok obcych czy też delektować się romantycznym obiadem na oczach ciekawskich sąsiadów i przechodniów.

Oto rozwiązanie: Osłony balkonowe od firmy Videx zapewniają nie tylko prywatność, ale również chronią przed wiatrem i słońcem oraz cieszą oczy swym wyglądem.

Do każdego balkonu mamy właściwy wystrój - od banerów z kwiatowymi motywami, poprzez osłony PE w ponadczasowe paski i jednobarwne, aż po wysokiej jakości maty z tworzywa w modnych kolorach!

Banery balkonowe

Banery w pięciu kolorowych wzorach zapewniają świeżą, ozdobną oprawę dla przytulnych godzin na balkonie.

Banery balkonowe od firmy Videx

W wytrzymałym, zadrukowanym tworzywie poliestrowym umieszczono co 30 cm w oczka ze stali nierdzewnej o średnicy 10 mm. Dzięki temu można łatwo i szybko przymocować baner za pomocą dołączonego sznurka do barierek. Tak samo prosto można go zdjąć i w zależności od nastroju zastąpić innym wzorem.

Banery balkonowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych, mają wymiary 90 x 300 cm i mogą być bez problemu prane w pralce w temperaturze 30°C.

Miękkie osłony balkonowe PE

Miękkie osłony balkonowe PE zachwycają czterema nowoczesnymi wzorami. Ciepłe, naturalne kolory zapewniają przytulną atmosferę na balkonie.

Miękkie osłony balkonowe od firmy Videx

Plecionka z wytrzymałego polietylenu wysokiej jakości jest odporna zarówno na warunki atmosferyczne, jak i na promieniowanie UV. Co 50 cm osadzono nierdzewne oczka stalowe o średnicy 10 mm. Za pomocą odpowiednich zacisków można w łatwy sposób przymocować osłonę do barierki. Wymiary wynoszą 90 x 500 cm.

Klasyczne wzory w paski oraz wersje jednokolorowe są nadal dostępne.

Osłona balkonowa “Rügen”

Owalne rurki z odpornego PCV są spojone siatką oraz klejem odpornym na promieniowanie UV, tworząc matę. W efekcie powstaje całoroczna osłona, charakteryzująca się długowiecznością, odpornością na warunki atmosferyczne i łatwością pielęgnacji.
Wahania temperatury aż do -50°C, promieniowanie słoneczne, deszcz - wszystkie te czynniki nie pozostawiają żadnych szkód. Tym samym nie trzeba ściągać osłony na zimę.

Osłony balkonowe od firmy Videx

Maty "Rügen" dostępne są w 7 nowych kolorach, od nowoczesnych, śmiałych barw pastelowych, aż po eleganckie motywy naturalne, w różnych rozmiarach. Dzięki połączeniu klejonemu można je przycinać na pożądany wymiar oraz, w przypadku szczególnie dużych powierzchni, dowolnie przedłużać za pomocą łączników. Dzięki pasującym zaciskom można solidnie przymocować osłonę do barierek oraz dopasować ją do zaokrągleń i narożników. Profil U-kształtny elegancko zamyka górną krawędź maty i zapobiega przedostawaniu się brudu i wody.

 

Nowości

Pomysły na dekoracje

 

Modne donice

 
Naturalne osłony VIDEX
 

Del.icio.usGoogleMr.Wong